نردبان آتش نشانی / بالابر آتش نشانی – تصویر شماره 8

تامین نردبان آتش نشانی / بالابر آتش نشانی :

شرکت برونتو اسکای لیفت (BRONTO SKYLIFT)  از برندهای شناخته شده در بازار جهانی در زمینه ی ساخت پلتفرم های بالابر هیدرولیکی نصب شده بر روی کامیون (خودروهای بالابر آتش نشانی/ نردبان آتش نشانی و امداد و نجات) می باشد که تولیدات آن علاوه بر کاربرد در حیطه ی نجات و آتش نشانی برای کارهای ساختمانی نیز طراحی و ساخته می شود.

محصولات این شرکت شامل تقریبا 50 مدل با محدوده ارتفاع مابین 17 تا 112 متر است که مشتری این اجازه را دارد تا تعداد زیادی تغییرات خاص را در مشخصات فنی درخواست نماید.

شرکت برونتو اسکای لیفت (BRONTO SKYLIFT) با رعایت استانداردهای جهانی از قبیل EN 280, EN 1777 2006/42/EC Machinery Directive, از برترین تولیدکنندگان پلتفرم های بالابرآتش نشانی و امداد و نجات می باشد.

این شرکت در طول 50 سال گذشته، بیش از 6700 دستگاه پلت فرم بالابر را به آتش نشانی ها و مشتریان صنعتی در بیش از 120 کشور در سراسر قاره ها تحویل نموده است. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی شرکت برونتو اسکای لیفت  (BRONTO SKYLIFT)   در کشور فنلاند واقع شده است و همچنین شرکت های تابعه ای در کشورهای آلمان، سوئد، سوئیس و ایالات متحده آمریکا دارد.

برونتو اسکای لیفت  (BRONTO SKYLIFT)  متعهد است که به طور مداوم فرایندها و محصولات خود را بهبود بخشد تا تاثیرات زیست محیطی فعالیت های این شرکت کاهش یابد. کیفیت بالای محصولات به معنی عملکرد قابل اطمینان، فواصل زمانی طولانی تر سرویس و مصرف قطعات یدکی پایین تر می باشد که همگی از عوامل کاهش تاثیرات زیست محیطی است و این شرکت موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست بر اساس ISO 14001 از سال 1999 شده است.