شرکت توسعه صنعت پترو کاردان

با توجه به سوابق همکاری مؤثر مدیران این مجموعه که از سالیان قبل در زمینه تأمین کالای مورد نیاز صنعت نفت فعالیت داشته اند با تأسیس شرکت پتروکاردان در سال 1384 فعالیت خود را گسترش داده که ثمره این تلاش پیگیر، قرار گرفتن نام این شرکت در فهرست تأمین کنندگان کالای شرکت  نفت فلات قاره ایران، شرکت ملی گاز، سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد. این شرکت در ارائه طرح های توسعه ای خود ضمن بهره گیری از مدیران و کارشناسان با تجربه داخلی، موفق به اخذ جواز تاسیس در سال 1391 و پروانه بهره برداری در سال 1392 و مهیا کردن فضای مناسب تولید (کارخانه) در بندر خرمشهر و منطقه آزاد اروند شده است .

شرکت پتروکاردان جهت نیل به اهداف خود ، موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و گواهینامه CE MARKING استاندارد کیفیت محصول از شرکت universal system انگلستان  گردیده است .

شرکت پتروکاردان با اخذ نمایندگی انحصاری از دو شرکت بزرگ جهانی برگ دیگری بر افتخارات خدمت گزاری خود به صنعت میهن عزیزمان اضافه کرده که این دو شرکت تحت عنوان شرکت برونتو اسکای لیفت (BRONTO SKYLIFT) در فنلاند با داشتن گواهینامه های کنترل کیفیت ISO 9001:2008 ISO 3834-2:2005, ISO 14001:2004, و استانداردهای جهانی از قبیل EN 280, EN 1777 2006/42/EC Machinery Directive, از برترین تولیدکنندگان پلتفرم های بالابر آتش نشانی و امداد و نجات با ارتفاع 17 تا 112 متر و همچنین شرکت اروپایی کینتی (CHINETTI) از برترین تولیدکنندگان انواع خودروها و تجهیزات آتش نشانی ، نردبان و پلاتفرم امداد و نجات و آتش نشانی با استانداردهای BS,EN1777,ASME,NFPA,UL,… می باشد.

شرکت اروپایی کینتی (CHINETTI) در مساحتی حدود 4000 هزار متر مربع با امکانات مدرن بالغ بر 61 سال تجربه می باشد و از جمله مهم ترین محصولات آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • انواع خودروهای آتش نشانی و امداد و نجات سبک وسنگین و فوق سنگین با کاربردهای متنوع شهری ، صنعتی و فرودگاهی

  • انواع خودروهای پلتفرم بالابر نجات و آتش نشانی در سایزها وکاربردهای متنوع شهری ، صنعتی و فرودگاهی

  • انواع خودروهای فرماندهی و عملیات امداد و نجات ویژه ، لجن کش و...

  • انواع تجهیزات آتش نشانی از قبیل پمپ های تخصصی آب و فوم اطفاء حریق، مانیتورهای آتش نشانی، هوزریل و ...

شایان ذکر است محصولات این دو شرکت به بیش از 100 کشور دنیا صادر می شود و پتروکاردان خود را به عنوان تنها وارد کننده کلیه محصولات این شرکت های برتر جهانی معرفی می نماید.

سایر مجوزها :

 

 

کلمات کلیدی : خودرو آتش نشانی ، ماشین آتش نشانی ، آتش نشانی ، بالابر ، آمبولانس ، خودرو امداد و نجات ، امداد و نجات ، ماشین امداد و نجات